Register, upload AVATAR, save SCORES, meet FRIENDS!
Register
0%
Fullscreen

gangnam-style-dress up kız ve  psyGangnam Style PSY ve Kız ! Bu sefer PSY giysi oyununda kız arkadaşını yalnız bırakmamış! Gangnam Style Koreli şarkıcı PSY ,   Gangnam Style ile artık aramızdan biri haline geldi!Onu biz dahil tüm dünya benimsedi! Artık ABD ‘de bile gittiği her yerde diğer süper starlar kendisiyle fotoğraf   çektiriyor,konserlerine katıyor hatta Madonna gibi starlarla beraber konser veriyor !   Youtube ‘ ta  Justin Bieber ‘ ı geçti! Artık dünyanın en çok izlenen videosu ona ait! Amerikan ve MTV müzik ödüllerinde bile en iyi video  klip dalında ödül aldı! Twitter da trend topic ,facebook ta ortalığı yıktı,interneti darmadağın etti !

Bu oyunda  çok güzel Gangnam Style müziği eşliğinde şirin bir kızı giydireceğiz! Bu oyunda PSY de  kız arkadaşına eşlik ediyor! İstediğiniz giysiyi giydirdikten sonra ”SHOW” tuşuna tıklayarak gangnam dansı yapmalarını seyredebilirsiniz!  Onunla özdeşleşmiş arkada Gangnam Style Şarkısı  ile şık kıyafetler denemesine ve modayı takip etmesine  yardımcı olalım! İyi eğlenceler!

Oyunu mouse yardımıyla  tıklayarak oynayabilirsiniz!

 

Game Tags

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Game Categories

Leave a Reply

Bonbonoyun.com is proudly powered by WordPress Arcade