Register, upload AVATAR, save SCORES, meet FRIENDS!
Register
0%
Fullscreen

Harlem ShakeHarlem Shake  karşınızda!Gangnam Style’dan sonra sosyal medya kullanıcıları New York’lu DJ Baauer’in ‘Harlem Shake’ adlı şarkısıyla coştu!Adeta  ortalığı yıktılar!  Değişik kostümler, kask, maske ve iç çamaşırıyla bu dansı yapmak bir akım haline geldi! Gangnam Style ‘dan sonra bu ikinci fenomen! Bakalım Gangnam Style rekorunu kırabilecek mi? Metroda,ofiste,hapishanede, itfaiyede parkta kısacası her yerde ve herkes Harlem Shake dansını yapıyor! Herkes bu dansı yapabilir çünkü dansın belli bir kuralı yok!

Harlem Shake oyna  ile son günlerin en popüler, en çılgın,en saçma  dansı bu sefer oyun olarak  karşınıza geliyor!Oyuna başlayınca üç farklı karakterden birini seçin. Kasklı,Angry birds maskeli ve hoparlör adamlar!  Oyuna başlayınca  kendinizi insanların sakin bir ortamda  çalıştığı  ofiste  buluyorsunuz.  Onların  harlem shake dansına katılmalarını sağlamak için  hepsinin yanından geçerek tekrar başladığınız noktaya dönmeniz  gerekiyor.

Oyunda amacınız herkesi seçmeye çalışmak ve güvenli noktada beklemek! Doğru yolu takip etmeyi unutmayın ve aynı kişiyi iki kere seçmeyin! Tam 10 seviye sizleri bekliyor! Retro 8 bit grafiklerle oyun daha farklı bir hava kazanmış!

NASIL OYNANIR?

Yön tuşlarıyla hareket etme,R ile tekrar başlama,space-boşluk tuşu ile dansı  geçme!Harlem shake dansını  yapmadan tüm çalışanların yanından  geçin. Harlem shake dansı başladığında  güvenli nokta  sayılan  safe point’ te  bulunmalısınız.Aynı yerden iki kere geçmeyin!Bonbon oyun iyi eğlenceler diler!

VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

 

 

 

Game Tags

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Game Categories

Leave a Reply

Bonbonoyun.com is proudly powered by WordPress Arcade